Wilier Triestina

Ci, którzy nas znają, doskonale wiedzą, że nie zadowalają nas półśrodki. Wybór marki z którą współpracujemy, jest oczywiście nieprzypadkowy. Od dłuższego czasu szukaliśmy rowerów, które połączą klasykę z nowoczesnością. Szukaliśmy powiewu świeżości. Nic dziwnego, że jedna z najstarszych włoskich marek przypasowała nam idealnie… Włochy od zawsze są synonimem kolarskiego stylu życia, uważamy, że włoskie rowery mają duszę- biją na głowę amerykańskie korporacje.
Do sedna- jesteśmy jedynym miejscem na Śląsku, w którym możesz kupić rowery marki Wilier Triestina! Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji jej poznać- niedługo zrobi się o niej głośno! Wilier powstał w 1906 roku i do tej pory robi doskonałą robotę!
I tutaj bardzo ważna informacja. Nie jesteśmy kolejnym sklepem rowerowym. Nie będziemy towarować się w setki rowerów, które przez pół roku będą się kurzyć. Jesteś zainteresowany? Przyjdź na kawę. Dobierzemy Ci sprzęt, którego faktycznie potrzebujesz. Zrobimy Ci fitting i dopiero wtedy zamówimy specjalnie dla Ciebie właśnie TEN rower.